
תא עומס של מיכל
דגם: LHP-3
קנה מידה משאית, קנה מידה רכבת דינמית, קנה מידה הופר
אביזרים נלווים: ראש עומס, ערכות הרכבה
קנה מידה משאית, קנה מידה רכבת דינמית, קנה מידה הופר
אביזרים נלווים: ראש עומס, ערכות הרכבה
שלח החקירה
הצגת המוצר
| חוֹמֶר: | סגסוגת, אל חלד |
| יְכוֹלֶת: | 20t-45t |
| תפוקה מדורגת: | 2mV/V |
| אי ליניאריות: | ±0.02%F.S. |
| היסטרזיס: | ±0.02%F.S. |
| הֲדִירוּת: | ±0.01%F.S. |
| זחילה (30 דקות): | ±0.02%F.S. |
| יתרה אפסית: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect על אפס: | ±0.02%FS/10 מעלות |
| אפקט Tem.Effect על פלט: | ±0.02%FS/10 מעלות |
| עכבת קלט: | 765±15Ω |
| עכבה החוצה: | 700±5Ω |
| עיכוב בידוד: | גדול או שווה ל-5000MΩ |
| מתח עירור: | 10V (DC/AC) |
| Tem.Range מתוגמל: | -10 מעלות ~+50 מעלות |
| טווח שירות: | -20 מעלות ~+60 מעלות |
| טווח עומס יתר בטוח: | 120%F.S. |
| דרגת הגנה: | IP68 |
| אורך כבל: | 12m |
| קוד חוט: | אדום(Ex+) שחור(Ex-) ירוק(Sig+) לבן(Sig-) |
| משקל נטו: | 7.5 ק"ג |

תגיות פופולריות: תא עומס מיכל, יצרנים, ספקים, מפעל, תאי עומס מיכלים
אולי גם תרצה
שלח החקירה










