
הצגת המוצר
| חוֹמֶר: | סגסוגת, אל חלד |
| יְכוֹלֶת: | 1 ק"ג-50 ק"ג |
| תפוקה מדורגת: | 3mV/V |
| אי ליניאריות: | ±0.03%F.S. |
| היסטרזיס: | ±0.03%F.S. |
| הֲדִירוּת: | ±0.02%F.S. |
| זחילה (30 דקות): | ±0.03%F.S. |
| יתרה אפסית: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect על אפס: | ±0.03%FS/10 מעלות |
| אפקט Tem.Effect על פלט: | ±0.03%FS/10 מעלות |
| עכבת קלט: | 700±5Ω |
| עכבה החוצה: | 700±5Ω |
| עיכוב בידוד: | גדול או שווה ל-5000MΩ |
| מתח עירור: | 10V (DC/AC) |
| Tem.Range מתוגמל: | -10 מעלות ~+50 מעלות |
| טווח שירות: | -20 מעלות ~+60 מעלות |
| טווח עומס יתר בטוח: | 120%F.S. |
| מחלקת הגנה: | IP67 |
| אורך כבל: | 10m |
| קוד חוט: | אדום(Ex+) שחור(Ex-) ירוק(Sig+) לבן(Sig-) |

|
יְכוֹלֶת |
גודל (מ"מ) |
N.W. |
||||||||||
|
קלב |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
R |
ק"ג |
|
10-25 |
197.0 |
35.0 |
127.0 |
165.0 |
43.2 |
19.3 |
22.9 |
18.0 |
43.4 |
47.5 |
19.0 |
3.0 |
|
40-50Se |
260.4 |
49.0 |
162.4 |
216.0 |
53.8 |
62.0 |
28.5 |
20.6 |
50.0 |
59.4 |
25.4 |
7.0 |
|
50-75 |
260.4 |
49.0 |
162.3 |
216.0 |
67.0 |
74.7 |
34.8 |
26.9 |
61.7 |
72.1 |
25.4 |
8.0 |
|
100-125 |
387.0 |
80.0 |
227.0 |
324.0 |
87.0 |
98.0 |
45.7 |
41.5 |
73.9 |
94.7 |
38.1 |
18.0 |
|
200 |
489.0 |
101.6 |
285.8 |
387.0 |
130.0 |
147.3 |
45.7 |
41.5 |
96.5 |
130.1 |
50.8 |
25.0 |
תגיות פופולריות: תא עומס כפול, סין יצרנים, ספקים, מפעל תא עומס כפול
אולי גם תרצה
שלח החקירה










