
Load Cell S Beam
דגם: LHS-3
קנה מידה אצווה, קנה מידה מנוף, קנה מידה הופר ומשקל מעוצב מיוחד
קנה מידה אצווה, קנה מידה מנוף, קנה מידה הופר ומשקל מעוצב מיוחד
שלח החקירה
הצגת המוצר
| חוֹמֶר: | סגסוגת, נירוסטה |
| יְכוֹלֶת | 100 ק"ג-1000 ק"ג |
| תפוקה מדורגת: | 2mV/V |
| אי ליניאריות: | ±0.03%F.S. |
| היסטרזיס: | ±0.03%F.S. |
| הֲדִירוּת: | ±0.02%F.S. |
| זחילה (30 דקות): | ±0.05%F.S. |
| יתרה אפסית: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect על אפס: | ±0.05%FS/10 מעלות |
| אפקט Tem.Effect על פלט: | ±0.05%FS/10 מעלות |
| עכבת קלט: | 710±15Ω |
| עכבה החוצה: | 650±5Ω |
| עיכוב בידוד: | גדול או שווה ל-5000MΩ |
| מתח עירור: | 10V (DC/AC) |
| Tem.Range מתוגמל: | -10 מעלות ~+50 מעלות |
| טווח שירות: | -20 מעלות ~+60 מעלות |
| טווח עומס יתר בטוח: | 120%F.S. |
| דרגת הגנה: | IP67 |
| אורך כבל: | 3m |
| קוד חוט: | אדום(Ex+) שחור(Ex-) ירוק(Sig+) לבן(Sig-) |
| משקל נטו: | 0.6 ק"ג |

תגיות פופולריות: קרן תא עומס, יצרני קרן תא עומס בסין, ספקים, מפעל
אולי גם תרצה
שלח החקירה










