
תא עומס של קרן בודדת
דגם: LHX-4
משקל משאית, קנה מידה אחד-מסלול מנוף, קנה מידה הופר
משקל משאית, קנה מידה אחד-מסלול מנוף, קנה מידה הופר
שלח החקירה
הצגת המוצר
| חוֹמֶר: | סגסוגת, נירוסטה |
| יְכוֹלֶת: | 1.25-75 קילו-לב |
| תפוקה מדורגת: | 2mV/V |
| אי ליניאריות: | ±0.02%F.S. |
| היסטרזיס: | ±0.03%F.S. |
| הֲדִירוּת: | ±0.02%F.S. |
| זחילה (30 דקות): | ±0.02%F.S. |
| יתרה אפסית: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect על אפס: | ±0.02%FS/10 מעלות |
| אפקט Tem.Effect על פלט: | ±0.02%FS/10 מעלות |
| עכבת קלט: | 385±10Ω |
| עכבה החוצה: | 350±3Ω |
| עיכוב בידוד: | גדול או שווה ל-5000MΩ |
| מתח עירור: | 10V (DC/AC) |
| Tem.Range מתוגמל: | -10 מעלות ~+50 מעלות |
| טווח שירות: | -20 מעלות ~+60 מעלות |
| טווח עומס יתר בטוח: | 120%F.S. |
| מחלקת הגנה: | IP67, IP68 |
| אורך כבל: | 6m |
| קוד חוט: | אדום(Ex+) שחור(Ex-) ירוק(Sig+) לבן(Sig-) |

|
יְכוֹלֶת |
גודל (מ"מ) |
N.W. |
||||||||
|
קלב |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
R |
L |
M |
ק"ג |
|
1.25 |
292.1 |
31.8 |
8.4 |
17.0 |
12.7 |
14.0 |
6.4 |
76.2 |
#6-32 |
1.6 |
|
2.5 |
292.1 |
41.2 |
10.0 |
17.5 |
12.7 |
14.3 |
7.9 |
76.2 |
#6-32 |
2.8 |
|
5 |
276.2 |
50.8 |
10.0 |
22.2 |
14.3 |
15.9 |
9.6 |
79.4 |
#8-32 |
4.0 |
|
10 |
320.7 |
63.5 |
10.0 |
28.6 |
20.6 |
23.4 |
11.1 |
77.8 |
1/4-20 |
8.5 |
|
25-50 |
377.8 |
88.5 |
13.0 |
44.5 |
31.8 |
34.9 |
15.9 |
92.0 |
5/16-18 |
17.0 |
|
75 |
479.5 |
127.0 |
13.0 |
50.8 |
38.1 |
41.3 |
17.5 |
117.5 |
5/16-18 |
40.0 |
תגיות פופולריות: תא עומס קרן בודדת, סין יצרנים, ספקים, מפעל תא עומס קרן בודדת
אולי גם תרצה
שלח החקירה










