
הצגת המוצר
| חוֹמֶר: | סגסוגת, אל חלד |
| יְכוֹלֶת: | עיצוב לקוח |
| תפוקה מדורגת: | 1mV/V,3mV/V |
| אי ליניאריות: | ±0.1%F.S. |
| היסטרזיס: | ±0.01%F.S. |
| הֲדִירוּת: | ±0.03%F.S. |
| זחילה (30 דקות): | ±0.05%F.S. |
| יתרה אפסית: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect על אפס: | ±0.1%FS/10 מעלות |
| אפקט Tem.Effect על פלט: | ±0.1%FS/10 מעלות |
| עכבת קלט: | 385±10Ω |
| עכבה החוצה: | 350±3Ω |
| עיכוב בידוד: | גדול או שווה ל-5000MΩ |
| מתח עירור: | 10V (DC/AC) |
| Tem.Range מתוגמל: | -10 מעלות ~+50 מעלות |
| טווח שירות: | -20 מעלות ~+60 מעלות |
| טווח עומס יתר בטוח: | 120%F.S. |
| מחלקת הגנה: | IP67, IP68 |
| אורך כבל: | 3m |
| קוד חוט: | אדום(Ex+) שחור(Ex-) ירוק(Sig+) לבן(Sig-) |

תגיות פופולריות: סיכת עומס, יצרני סיכות עומס בסין, ספקים, מפעל
זוג
לאהבא
לאאולי גם תרצה
שלח החקירה










